wtorek, 29 marca 2016

186. Są wśród nas i tacy co sumienia nie mają!


 Naszej blogowej koleżance Dusi z bloga Syndrom Kury Domowej i jej rodzinie tuż przed świętami przytrafiło się wielkie nieszczęście. Ludzie bez sumienia, zwykłe opryszki i złodzieje nie dość, że splądrowali warsztat pracy jej męża Grzegorza, to jeszcze podłożyli ogień…
W taki oto sposób pozbawili ich dorobku życia, miejsca pracy ojca i syna. Tragedia.
Dla mnie niepojęte jak można wyciągać łapy po cudze, jak można komuś zrobić coś takiego...
Jestem jednak zdania, że na cudzej krzywdzie jeszcze się nikt nie dorobił.Córka Danusi zorganizowała zbiórkę, szczegóły tutaj , aby wesprzeć swojego tatę. Może jeszcze ktoś z Was będzie w stanie pomóc. Jeśli nie finansowo, to może chociaż poprzez umieszczenie tej informacji na blogu, czy FB.Dusiu, Grzegorzu trzymajcie się!7 komentarzy:

 1. Niesamowite ile już osób pomogło! Niech uda się ocalić marzenia!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspólnymi siłami :)

   Usuń
  2. Dziewczyny post wystawiłam i wsparłam... Trzymam kciuki za Dusię i Grzegorza...

   Usuń
 2. To straszne do czego ludzie są zdolni...

  OdpowiedzUsuń
 3. Straszne! Kradzieże warsztatów lub gospodarstw ilnych często się u nas zdarzają właśnie w święta lub w trakcie wesel, gdy rodzina jest czymś innym zajęta. Moich rodziców spotkało to 2 razy,ale podpalenie wygląda mi na jakąś zemstę.Bardzo współczuję Dusi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludzka podłość nie zna granic...

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak rzadko ostatnio zaglądam na blogi, że nawet nie wiedziałam o tym nieszczęściu, współczuję Rodzinie Dusi! Niech nas Opatrzność chroni przed ludzką głupotą, zemstą i bezdusznością!

  OdpowiedzUsuń